GDM, czyli Góreckie Dni Młodości z Misjonarzami Świętej Rodziny to wydarzenie, które gromadzi młodych pragnących osobiście doświadczyć i poznać Jezusa! 

Każdy dzień to okazja do udziału w inspirujących spotkaniach z ludźmi pełnymi pasji i wspólnym pogłębianiu swojej relacji z Jezusem na konferencjach i modlitwie, do rozwijania talentów na warsztatach prowadzonych pod okiem specjalistów i integracji w strefie chillu!

Naszym celem jest dawanie świadectwa o tym, że w życiu z Bogiem kryje się coś więcej, że przez poznawanie nowych osób, swoich talentów i miejsc, odkrywamy miejsca, w które posyła nas Duch Święty i doświadczamy pełni życia z Nim!  

Wraz ze Wspólnotą Poznanie Jezusa Młodych od 2021 roku mamy radość wspólnie tworzyć przestrzeń spotkania z Bogiem we wspólnej Eucharystii i Wieczorach Chwały.

Wydarzenie jest adresowane do młodych  (mających  ukończoną 7 klas SP) szukających w życiu czegoś więcej, którzy chcą poznać Jezusa i spotkać ludzi, którzy są Nim zafascynowani i żyją na co dzień z Duchem Świętym!

MSF

Misjonarze Świętej Rodziny (łac. Missionarii a Sacra Familia) – zgromadzenie zakonne MSF założone przez o. Jana Berthiera 28 września 1895 roku w Grave. W Polsce zgromadzenie obecne jest od 1921 roku. Głównym celem zgromadzenia jest działalność misyjna.

Poznanie jezusa Młodych

logo-PJM-fin-2

Jesteśmy młodzieżową sekcją Poznania Jezusa – wspólnoty katolickiej odnowy charyzmatycznej, której serce płonie dla Jezusa. Naszym celem jest oddanie chwały Bogu i lepsze poznanie Jezusa Chrystusa.

Sanktuarium Maryjne w Górce Klasztornej

Rataje 48, 89-310 Łobżenica

3-8 lipca 2023

Rekolekcje przeznaczone dla młodych (mających ukończoną 7 klasę SP)

Liczba uczestników rekolekcji jest ograniczona. Jeśli pragniesz z nami uczestniczyć koniecznie wypełnij FORMULARZ

KOSZT: 450 ZŁ

NASZE SOCIAL MEDIA