jako chrześcijanie jesteśmy powołani i posłani, aby radować świat!

Nie żeby okazać nasze władztwo nad wiarą waszą, bo przecież jesteśmy współtwórcami radości waszej (…) 2 Kor 1,24

Góreckie Dni Młodości

GDM, czyli Góreckie Dni Młodości z Misjonarzami Świętej Rodziny to wydarzenie,

które gromadzi młodych pragnących osobiście doświadczyć i poznać Jezusa!

D80BF6D6-92B8-4A0B-B56B-F8E17CF1CE7F
DSC_0318 (2)

GDM 2023 - zobacz jak było dobrze

Kilka słów o wydarzeniu

Każdy dzień to okazja do udziału w inspirujących spotkaniach z ludźmi pełnymi pasji i wspólnym pogłębianiu swojej relacji z Jezusem na konferencjach i modlitwie, do rozwijania talentów na warsztatach prowadzonych pod okiem specjalistów i integracji w strefie chillu!

Naszym celem jest dawanie świadectwa o tym, że w życiu z Bogiem kryje się coś więcej, że przez poznawanie nowych osób, swoich talentów i miejsc, odkrywamy miejsca, w które posyła nas Duch Święty i doświadczamy pełni życia z Nim!  

Wraz ze Wspólnotą Poznanie Jezusa Młodych od 2021 roku mamy radość wspólnie tworzyć przestrzeń spotkania z Bogiem we wspólnej Eucharystii i Wieczorach Chwały.

Wydarzenie jest adresowane do młodych  (mających  ukończoną 7 klas SP) szukających w życiu czegoś więcej, którzy chcą poznać Jezusa i spotkać ludzi, którzy są Nim zafascynowani i żyją na co dzień z Duchem Świętym!

GDM 2023 - promo

organizatorzy

MSF

Misjonarze Świętej Rodziny (łac. Missionarii a Sacra Familia) – zgromadzenie zakonne MSF założone przez o. Jana Berthiera 28 września 1895 roku w Grave. W Polsce zgromadzenie obecne jest od 1921 roku. Głównym celem zgromadzenia jest działalność misyjna.

logo-PJM-fin-2

POZNANIE JEZUSA MŁODYCH

Jesteśmy młodzieżową sekcją Poznania Jezusa – wspólnoty katolickiej odnowy charyzmatycznej, której serce płonie dla Jezusa. Naszym celem jest oddanie chwały Bogu i lepsze poznanie Jezusa Chrystusa.

Informacje

Gdzie

Sanktuarium Maryjne w Górce Klasztornej, Rataje 48, Łobżenica

Kiedy

3-8 lipca 2023

Koszt

450 zł

Dla kogo?

Rekolekcje przeznaczone dla młodzieży od 14 do 30 roku życia, kapłanów, kleryków, katechetów, sióstr zakonnych, zakonników

Wyżywienie

Każdy uczestnik w ciągu dnia ma zapewnione 3 posiłki (śniadanie/ obiad/ kolacja). Istnieje możliwość zamówienia diety specjalnej przy zapisach na wydarzenie

Nocleg

Każdy uczestnik przyjeżdża ze swoim własnym namiotem, który rozbije na specjalnie przygotowanym polu namiotowym. Dodatkowo każdy z uczestników będzie miał dostęp do zakluczanych pokoi grupowych, w których będzie mógł przechowywać swoje rzeczy podczas trwania wydarzenia oraz korzystać z przypisanych do nich toalet

Ludzie z pasją

tegoroczne warsztaty

Social media | Fotograficzne | Kulinarne | Artystyczne | Kaligraficzne | Psychologiczne | Sportowe | Muzyczne
ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY

wspomnieniE gdm 2022

wspomnieniE gdm 2021

kontakt

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, wątpliwości,

chcecie uzyskać dodatkowych informacji:

Kontakt bezpośredni

ks. Adrian Piecuch MSF

690 351 482

gdm.kontakt@gmail.com

100

%

5 dni, radość, Jezus, relacje, zabawa