-zebrani, aby poznać Jezusa

GDM, czyli Góreckie Dni Młodości z Misjonarzami Świętej Rodziny są niezwykłym wydarzeniem łączący w sobie elementy świetnych konferencji, spotkań z ludźmi z pasją, inspirujących warsztatów, koncertów pełnych nowoczesnego brzmienia i rekolekcji dla ducha. W centrum wszystkiego jest Jezus, który nas zaprasza do niesamowitej przygody życia w Duchu i Prawdzie! Celem nie jest promowanie pustej religijności, ale nawiązanie osobistej relacji z Nim.

To On nas zbiera z całej Polski, aby inspirować, motywować i prowadzić do pięknych rzeczy. 

Wraz ze Wspólnotą Poznanie Jezusa Młodych mamy zaszczyt od 2021 roku wspólnie tworzyć przestrzeń spotkania z Nim we wspólnej Eucharystii i wieczornej „Szkole Nazaretu”.

GDM to tydzień wypełniony spotkaniami, warsztatami oraz rozrywką, które w nowoczesnej oprawie twarzą niepowtarzalny klimat w XVII – sto wiecznym klasztorze w Górce Klasztornej.

Wydarzenie jest adresowane do młodzieży (od 14 do 35 r. życia) szukającej w życiu czegoś więcej, która chce poznać Jezusa albo spotkać ludzi, którzy są zafascynowani Nim.

Podzielą się słowem

ks. Biskup Dariusz Kałuża MSF

biskup diecezjalny Bougainville, Papua Nowa Gwinea

Ks. Piotr Krupa MSF

Prowincjał zgromadzenia Misjonarzy Świętej Rodziny

Jakub Kapral

Ewangelizator, lider wspólnoty Poznanie Jezusa Młodych

ks. Adrian Piecuch MSF

Organizator GDM

ks. Jakub Bartczak

Raper, artysta

Organizatorzy

MSF

Misjonarze Świętej Rodziny (łac. Missionarii a Sacra Familia) – zgromadzenie zakonne MSF założone przez o. Jana Berthiera 28 września 1895 roku w Grave. W Polsce zgromadzenie obecne jest od 1921 roku. Głównym celem zgromadzenia jest działalność misyjna.

Poznanie jezusa Młodych

logo-PJM-fin-W-2

Jesteśmy młodzieżową sekcją Poznania Jezusa – wspólnoty katolickiej odnowy charyzmatycznej, której serce płonie dla Jezusa. Naszym celem jest oddanie chwały Bogu i lepsze poznanie Jezusa Chrystusa.

Gdzie i kiedy

GÓRKA KLASZTORNA

4-10 LIPCA 2022

ZAPISY

REKOLEKCJE PRZEZNACZONE DLA OSÓB W WIEKU 14-35 LAT.

KOSZT: 300 ZŁ

LICZBA UCZESTNIKÓW REKOLEKCJI JEST OGRANICZONA.
JEŚLI PRAGNIESZ Z NAMI UCZESTNICZYĆ KONIECZNIE WYPEŁNIJ FORMULARZ

Pozostańmy w kontakcie

Wydarzenie jest adresowane do młodzieży (od 14 do 35 r. życia) szukającej w życiu czegoś więcej, która chce poznać Jezusa albo spotkać ludzi, którzy są zafascynowani Nim.

ks. Adrian Piecuch – 690 351 482 | gdm.kontakt@gmail.com

nasze social media i link do zapisów

logo-PJM-fin-W-2
logo-PJ-fin